Стоматологія «Посмiшка 32»

Стоматологічна клініка «Посмiшка 32» пропонує комплекс послуг по спеціальностям:
- Терапевтична стоматологія
- Ортопедична стоматологія
- Хірургічна стоматологія
- Ортодонтична стоматологія
- Пародонтологія
- Імплантологія
- Естетична стоматологія
- Дитяча стоматологія
для організацій і приватних осіб.

Фахівці нашої клініки "Посмiшка 32" - це гарантія якісного, безболісного лікування і завжди відмінний результат, який буде радувати Вас і Ваших близьких, дуже довгий час. Завдяки особливій увазі до кожного пацієнта і доброзичливого ставлення наших фахівців, на прийомі у стоматолога ви зможете забути про колишні страхи і відчути себе комфортно!

Співпраця з клінікою «Посмiшка 32» пропонує доступну вартість послуг і комфортні умови лікування, дотримання сучасних протоколів лікування, а також вигідні фінансові умови
організаціям, страховим компаніям, зацікавленим в якісному та професійному лікуванні співробітників або клієнтів.

Всі види стоматологічних послуг надаються за договорами, включаючи оплату за безготівковим розрахунком. До оплати приймаються також пластикові карти VISA і MasterCard
Клініка успішно працює з комерційними підприємствами і cраховимі компаніями. & Nbsp;

Для організацій у нас передбачені корпоративні пільги. Починаючи від індивідуального графіка відвідувань і закінчуючи іменними картками на надання знижок. Ми в точності дотримуємося узгодженого часу прийому, а також стандартів виконання лікувальних процедур.

В кабінетах клініки завжди затишна атмосфера і спокій, що виключають стрес походу до стоматолога. Ми даємо високі гарантії - по кілька років на різні види робіт.