Процедура пломбування зубів у дітей є ефективною процедурою, що дає змогу зберегти здоров'я зубів із самого раннього віку і запобігти розвитку карієсу. Варто зазначити, що можливості сучасної стоматології дають змогу виконати лікування карієсу в дитини без використання бормашини. Зазначимо, що використання цих методик може здійснюватися тільки на початкових стадіях карієсу. Іноді все ж необхідно запломбувати зуб, який є проблемним, з метою того, щоб уникнути ускладнень. Наприклад, запущений карієс може стати однією з причин передчасного видалення молочних зубів, що істотно впливає на формування правильного зубного ряду. До всього іншого, існує ймовірність виникнення ризику інфекції та запальних процесів у ротовій порожнині. З цієї причини пломбування молочних зубів потрібно здійснювати вчасно.


Особливості виконання процедури

Зазначимо, що найчастіше для пломбування молочних зубів застосовуються профілактичні матеріали. Основна їхня відмінність від складів, що використовуються для лікування постійних зубів, у тому, що вони можуть виділяти спеціальні компоненти протягом довгого часу. У результаті може відбуватися зміцнення зуба. Варто сказати, що профілактичні матеріали, які використовуються, використовуються і для постійних зубів, які є ще не розвиненими.


Пломбування зубів у нашій клініці

У нашій стоматологічній клініці для пломбування молочних зубів використовують якісні та сертифіковані матеріали, що дають змогу виконати повноцінне відновлення зуба. У разі необхідності нами може бути проведено ефективне знеболювання за допомогою комп'ютерної анестезії. Процедура істотно відрізняється від звичайної ін'єкції, яка дає змогу викликати неприємні емоції у маленьких пацієнтів. Зазначимо, що нами здійснюється пломбування молочних зубів безболісно і в комфортабельних для дитини умовах.