Під ранньою ортодонтією розуміють один із напрямів у дитячій стоматології, який передбачає комплексне лікування проблеми неправильного прикусу, а також порушення у формуванні зубного ряду. Варто зазначити, що з ранніх років необхідно піклуватися про красу посмішки і здоров'я зубів. Маленькі пацієнти, так само як і дорослі, рекомендують відвідувати дитячого стоматолога для профілактичного огляду раз на півроку. На регулярному огляді має бути присутнім лікар-ортодонт. Зазначимо, що цей фахівець може вчасно виявити порушення, які є у формуванні зубного ряду. Зі свого боку неправильне розташування зубів може стати однією з причин порушення прикусу, пошкодження емалі, а також дефектів мовлення.


Консультація у дитячого ортодонта

Під час консультації у дитячого ортодонта можуть бути виявлені певні причини неправильного розвитку зубощелепного апарату, а також запропоновані ефективні методики лікування:

  • Яким чином відбуватиметься розвиток щелепно-лицьової структури, а також, які можливість є для своєчасного виправлення порушень.
  • Призначають вправи, а також апарати, що дають змогу виправити прикус.
  • Здійснюється контроль темпів і характеру росту щелепи малюка.

Переваги ортодонтії

Після виконання ретельної діагностики та необхідного терапевтичного лікування, лікар-ортодонт підбирає найефективніші вправи і методики, призначені для виправлення прикусу, а також порушень у питанні формування зубного ряду. Це можуть бути пластики та інші пристосування, а підлітку вже можуть бути встановлені брекет-системи. Зазначимо, що сучасні конструкції, які використовуються в ортодонтії, жодним чином не завдають малюкам відчутного дискомфорту. Саме в ранньому віці виправлення нерівних зубів і порушень прикусу дає змогу принести найшвидші, а також стабільні результати.


Послуги нашої стоматологічної клініки

Одним із напрямків роботи нашої стоматологічної клініки є саме дитяча стоматологія. Дитячі ортодонти використовують найефективніші методики виправлення прикусу та положення зубів, які не лише дають змогу досягти чудового результату, а й є комфортабельними для дитини. Зазначимо, що нами проводяться консультації для молодих батьків, які пов'язані з гігієнами порожнини рота до першої зубної щітки та відучення дитини від шкідливих звичок. Навіть для немовлят, які ще не мають зубів, медичним фахівцем будуть рекомендовані спеціалізовані пустушки, що сприяють правильному формуванню щелеп.

  • Яким чином відбуватиметься розвиток щелепно-лицьової структури, а також, які можливість є для своєчасного виправлення порушень.
  • Призначаються вправи, а також апарати, що дають змогу виправити прикус.
  • Здійснюється контроль темпів і характеру росту щелепи малюка.