Під вінірами розуміють тонкі пластинки, які дають змогу покрити поверхню зубів, здійснюючи корекцію всіх наявних недоліків. Слід зазначити, що можливості сучасної стоматології дають змогу виправити будь-які вади в усмішці людини. Наприклад, це може бути зміна кольору емалі зубів, їх потемніння, а також поява плям. Крім того, існує можливість усунути проміжки між зубами, тріщини і відколи. Вініри не тільки роблять посмішку сліпуче красивою, а й дають змогу забезпечити додатковий захист емалі. Варто сказати, що якісно встановлені вініри служать до п'ятнадцяти років.


Встановлення вінірів у нашій стоматологічній клініці:
  • Стоматолог може уважно слухати побажання пацієнта, які стосуються форми та кольору зубів. До того ж, він проводить огляд і комплексну діагностику.
  • В обов'язковому порядку необхідно виконати професійну чистку зубів і за необхідності, провести лікування карієсу, а також інших захворювань.
  • Виконується мінімальне обточування зубів і виконується їхній зліпок. На період виготовлення постійних вінірів у нашій стоматологічній клініці, зуби покриваються тимчасовими пластинками.
  • Після того як вініри готові, їх встановлюють на поверхню зубів, закріплюючи за допомогою міцних і герметичних складів.
  • Пацієнт може отримати рекомендації щодо догляду та гігієни порожнини рота.

Встановлення ультранірів

У нашій стоматологічній клініці вже використовуються ультраніри, під якими розуміють досить тонкі вініри, вироблені з німецької склокераміки E.max. Слід зазначити, що для їх встановлення не потрібне обточування емалі. Зі свого боку естетична корекція зубного ряду виконується дбайливо. Ультратонкі вініри є досить міцними і мають гарний зовнішній вигляд. Вони можуть прослужити протягом п'ятнадцяти років і більше.


У певних випадках встановлення вінірів є протипоказаним. Тут йдеться про:
  • Серйозні порушення прикусу.
  • У разі вираженого явища бруксизму, що впливає на підвищену стертість емалі.
  • У разі важких захворювань навколозубних тканин.

Тільки після того, як ці проблеми були виправлені, існує можливість задуматися про голлівудську посмішку і встановлення вінірів.