Під процедурою фотодинамотрапії розуміють одну з ефективних методик у сучасній стоматології, яка успішно застосовується в лікуванні пародонтиту, а також захворювань ясен. Зазначимо, що однією з причин захворювання є вплив бактерій. Для того щоб запобігти розвитку запальних процесів, важливо раз на півроку відвідувати стоматолога для проведення професійного чищення зубів, а також інших процедур. Зазначимо, що фотодинамотерапія чинить ефективний антимікробний вплив, а також використовується в комплексному лікуванні.


Як виконується процедура?

У нашій стоматологічній клініці для проведення цієї процедури застосовують лазер, а також спеціалізовані препарати, які вводять у пародонтальну кишеню, які, накопичуючись у вогнищах запалення, можуть забарвити їх у яскравий відтінок. Препарати впливають на організм локально, а накопичувальний ефект може зберігатися протягом усього періоду лікування. Під впливом випромінювання лазера відбувається активація цих речовин з подальшим утворенням кисню, а також вільних радикалів, що руйнують бактерії. Після проведення цієї процедури, яскравий барвник може легко змиватися з зубів. Зазначимо, що фотодинамотерапія може виконуватися протягом 40-60 хвилин і проводитися в кілька сеансів, перерва між якими становить один тиждень. Далі процедура може проводитися один раз на кілька місяців.


Серед основних показань до проведення цієї процедури виділяють:
  • Комплексне лікування гінгівіту та пародонтиту.
  • Запалення лунки зуба, після видалення.
  • Запалення кісткових і м'яких тканин, після того, як була виконана імплантація зуба.
  • Післяопераційні ускладнення.

Переваги звернення до нашої стоматологічної клініки

У нашій стоматологічній клініці процедура фотодинамотерапії виконується безболісно і в комфортабельних для людини умовах. Зазначимо, що препарати, які використовуються, є гіпоалергенними і не мають побічних ефектів. Цю процедуру дозволено дітям і підліткам із семирічного віку, особливо в разі гіпертрофічного гінгівіту або ж під час носіння пластинок, а також брекетів. Використання методики в комплексному лікуванні захворювань ясен дає змогу уникнути приймання антибіотиків, а також забезпечити показники стерильності в осередку запалення. До того ж, існує можливість провести ефективне відновлення здорових тканин у порожнині рота.