Під процедурою хірургічної пародонтології розуміють комплекс стоматологічних методик, які використовують під час лікування захворювань ясен і тканин, що оточують зуб. Зазначимо, що захворювання ясен і тканин, що оточують зуб, іноді супроводжуються ускладненнями. Слід сказати про те, що на початкових стадіях консервативні методи надають позитивний результат. Однак за середніх або важких форм пародонтиту або запального процесу може знадобитися хірургічне втручання.

Зазначимо, що хірургічна пародонтологія виконується кваліфікованими фахівцями. Незважаючи на свою страхітливу назву, процедура повністю безпечна. Досвідчені фахівці виконують її без болю для пацієнта і переживань. За короткий проміжок часу, медичні фахівці дадуть змогу позбутися проблем, повернувши здоров'я яснам і зубам на тривалий час.


Показання для проведення операції такі:
  • При утворенні глибоких і широких ясенних кишень, які неможливо вилікувати за рахунок консервативних методів.
  • З метою лікування великого патологічного процесу в зубній тканині.
  • Для відновлення тканини і форми ясен, у разі підготовки до процесу протезування.
  • З метою нормалізації природної ширини з'єднання зубів, а також ясен.
  • При відновленні кісткової структури.
  • Для виправлення естетичних дефектів посмішки.

Необхідно зазначити, що поняття хірургічної пародонтології передбачає широкий спектр різних процедур. Наприклад, стоматолог-хірург задіює методи пластичної хірургії. Їм може бути виконана пластика вуздечки або альвеолярного відростка. До того ж, може проводитися пластика ясен або подовження коронки зуба. У разі необхідності здійснюються клаптеві операції, обробка, а також резекція кореневих кишень та інші процедури, які націлені на регенерацію тканин. Усі процедури цього виду, які виконують фахівці нашої стоматологічної клініки, здійснюють у повністю стерильних умовах, з використанням ефективної анестезії та контролем лікування на всіх етапах.