Лазерне відбілювання зубів - це досить поширений напрям у сучасній стоматології. Досить часто природний відтінок зубів є не дуже привабливим у візуальному плані. Наприклад, зуби людини можуть бути жовтуватими, що серйозно впливає на красу посмішки, а також відчуття комфорту. На сьогоднішній день, така процедура як лазерне відбілювання зубів виконується за допомогою сучасного обладнання, яке не травмує емаль, а також дозволяє отримати бажаний результат.


Особливості виконання процедури

Спочатку виконується огляд ротової порожнини і комплексна діагностика. Вкрай важливо виконати професійне чищення зубів, зробивши видалення зубних каменів і нальотів. Для того щоб освітлити емаль на поверхні зуба, слід нанести спеціальний гель, що має в складі перекис карбаміду. Він активується за допомогою лазерного променя, протягом 30 секунд. Лазер впливає на зуб точково. З цієї причини відсутній ризик пошкодження навколишніх м'яких тканин. Зазначимо, що емаль зубів у цьому разі не перегрівається в процесі відбілювання. Найчастіше достатньо однієї процедури для того, щоб отримати очікуваний результат. Слід сказати, що процедура лазерного відбілювання зубів не може проводитися в разі наявності вогнищ карієсу, тріщин емалі або ж запалення, а також кровоточивості ясен.


Переваги виконання процедури
Серед основних переваг цієї процедури виділяють:
  • Можливість освітлення зубів на 6 тонів і більше.
  • Емаль не травмується і відсутні хворобливі відчуття в процесі виконання відбілювання.
  • За одну процедуру можна зробити освітлення зубів на кілька тонів.

Як зберегти результат проведеної процедури?

Результат лазерного відбілювання зубів зберігається на тривалий період часу в разі дотримання певних рекомендацій лікаря-стоматолога. Наприклад, протягом 3-4 діб після виконання процедури необхідно дотримуватися певної дієти. Фахівці не рекомендують вживати шоколад і напої, які мають у своєму складі барвники. Також не рекомендується пити чай і каву. Своєю чергою для щоденної гігієни порожнини рота медичний фахівець рекомендує делікатні очищувальні засоби, м'яку зубну щітку, а також спеціалізовані ополіскувачі.