Процедура відбілювання зубів Magic Smile

Під процедурою відбілювання зубів Magic Smile розуміють комплексну систему, використання якої дає змогу забезпечити максимальний результат, без пошкодження зубної емалі. Безпека методу зумовлена тим, що для його реалізації не застосовуються абразивні речовини, ультрафіолетове випромінювання і кислоти. Спочатку цю методику використовували в стоматологічних клініках у Сполучених штатах Америки. В останнє ж десятиліття, вона набула поширення і в стоматологічних клініках нашої держави. Слід зазначити, що система відбілювання зубів передбачає застосування спеціального відбілювального гелю. В якості основної діючої речовини тут виступає пероксид карбаміду. Активація гелю виконується за допомогою спеціальної LED-лампи.


Переваги виконання процедури такі:
 • Ця методика є безпечною і щадною для організму.
 • Процедура повністю безболісна.
 • Тривалість ефекту - від 6 місяців до 2 років, за умови дотримання рекомендацій медичних фахівців.
 • Тривалість сеансу 40-50 хвилин.

Особливості виконання процедури

Ця система відбілювання зубів, на сьогоднішній день, є однією з найбільш нешкідливих для організму і дозволяє забезпечити відмінний естетичний результат. Пероксид карбаміду, на відміну від використання перекису водню, жодним чином не здійснює травматичного впливу на емаль і не сприяє зміні хімічної структури зубів, а також їх міцності. Варто зазначити, що після виконання процедури Magic Smile не порушується чутливість зубів. Порівняно з іншими поширеними відбілювальними засобами, використовуваний гель, в основі якого лежить пероксид карбаміду, дає змогу поліпшити тривалість результату. Зокрема, ефект від виконання процедури зберігається від півроку до двох років.

Однією з особливостей процедури є те, що під час її здійснення використовується спеціалізована LED-лампа, призначена для активації відбілювального гелю. Подібний спосіб є одним із найбезпечніших, оскільки тут не застосовують інфрачервоний спектр або ультрафіолетове випромінювання. Однією з головних переваг застосування LEG-лампи, що застосовується для активації гелю, є низький рівень температури світлових хвиль. Це дає змогу виконати процедуру відбілювання безболісно, жодним чином не ушкоджуючи слизову порожнини рота і не перегріваючи зубну емаль.

Перед тим як почати виконання цієї процедури, рекомендується провести процедуру професійної гігієни порожнини рота і необхідне терапевтичне лікування, наприклад, усунення вогнищ карієсу та інших проблем. Після того як проведення цієї процедури було виконано, лікарем-стоматологом може бути рекомендована процедура ремінералізації емалі. Також досить важливо в перші кілька днів після відбілювання дотримуватися так званої "білої дієти". Простіше кажучи, потрібно відмовитися від їжі та напоїв, у складі яких присутні барвники та інші кислотовмісні продукти.


Протипоказання
Ця процедура має протипоказання. До них належать:
 • Наявність захворювань ясен і емалі.
 • Пародонтит.
 • Зменшення емалі внаслідок патології або вікової стертості.
 • Тріщини на емалі.
 • Наявність негерметичних пломб.
 • Вагітність і грудне вигодовування.
 • Вік до 18 років.
 • Алергія на діючу речовину.