Під процедурою озонотерапії зубів розуміють одну з ефективних методик, що використовуються в сучасній стоматології. Необхідно відзначити, що за допомогою цього методу лікування можна провести усунення запалень у тканинах ротової порожнини. Слід зазначити, що запальні процеси на ранніх стадіях призводять до нестачі кисню в ділянці, яка була вражена. Усе це сприяє розвитку патогенної мікрофлори, а також наявним у подальшому ускладненням. За рахунок впливу озону кількість кисню в плазмі збільшується і, як наслідок, відбувається поліпшення обмінних процесів, а також відновлення тканин. Необхідно зазначити, що процедура озонотерапії зубів має чудові антибактеріальні, протизапальні, а також противірусні властивості. Крім того, вона дає змогу поліпшити показники імунітету людини.


Застосування озонотерапії зубів необхідне в таких випадках:
  • У разі грибкових та інфекційних уражень ротової порожнини, зокрема стоматиту і вірусних виразок.
  • Під час лікувального процесу пародонту.
  • У разі зниження показників чутливості зубів.
  • Під час прорізування зубів мудрості.
  • Під час лікування кореневих каналів, пульпіту, а також інших гострих станів.

Переваги процедури

Під час виконання цієї процедури використовується такий апарат, як HealOzone, який було вперше представлено на виставці IDS у 2003 році. Необхідно зазначити, що прилад дає змогу здійснити інноваційний метод терапії карієсу, що вкрай важливо в дитячій стоматології, адже дає змогу уникнути "знайомства" з бормашиною в ранньому віці. Варто сказати, що озонотерапія зубів є ефективною і в ендодонтичному лікуванні, оскільки дає змогу виконати повну дезінфекцію всього кореневого каналу після його обробки. Це дає змогу скоротити час лікування, а також наявні ризики.


Процедура озонотерапії в нашій клініці

У нашій стоматологічній клініці використовується ця методика лікування. Варто зазначити, що під час процедури газоподібний озон подається під певним тиском у вигляді струменя, який спрямований на уражену ділянку. Як наслідок, каріозна порожнина або запалені ясна стають повністю стерильними, адже знищується до 99% усіх хвороботворних бактерій. Процедура займає не більше двадцяти секунд на один із зубів. Подача озону повністю безпечна і герметична, а сама процедура безболісна і виконується в максимально комфортабельних для пацієнта умовах.