Під процедурою пломбування зубів розуміють один із різновидів стоматологічного лікування, що спрямований на відновлення форми та функції зуба, які були зруйновані завдяки виникненню карієсу. Необхідно зазначити, що розвитку карієсу можна запобігти на ранніх стадіях, як у дітей, так і в дорослих. З цією метою використовують сучасні профілактичні методики, а також лікування без застосування бормашини. Наприклад, може виконуватися озонотерапія. При цьому в ситуації, коли карієс виявлено не було, бактерії починають руйнувати емаль, тому потрібно проводити пломбування зубів з метою ізоляції чутливих тканин. Це дає змогу уникнути ускладнень у подальшому майбутньому. Пломба дає змогу відновити функції пошкоджених зубів і має досить міцну структуру, а також схожі характеристики з природними тканинами зубів.


Процес підготовки до пломбування зубів

Спочатку виконується рентген-діагностика, що забезпечує прицільний або панорамний знімок зубів. Ґрунтуючись на отриманій інформації, лікар може планувати подальше лікування. Слід сказати про те, що процес пломбування зубів здійснюється з місцевим знеболенням і в максимально комфортабельних для пацієнта умовах. Перед тим як відвідати стоматологічну клініку рекомендується легкий прийом їжі, оскільки виконувати анестезію натщесерце не бажано.


Основні рекомендації після пломбування зубів

Після виконання процедури пломбування зубів необхідно дотримуватися певних рекомендацій. У даному випадку йдеться про:

  • Утримання від прийому їжі протягом однієї години.
  • Утримання від прийому фарбувальних продуктів і рідин протягом доби.
  • Повторне звернення до стоматолога, якщо відчувається певний дискомфорт після пломбування зуба.

Пломбування зубів у нашій стоматологічній клініці

У нашій стоматологічній клініці використовуються тільки якісні та надійні матеріали для процедури пломбування зубів. Зазначимо, що матеріали, які використовуються, поставляються провідними світовими виробниками. Перед процедурою, лікарем-анестезіологом виконується ефективне знеболення, що дає змогу уникнути дискомфорту і больових відчуттів. На всі види встановлюваних пломб нашою стоматологічною клінікою надається гарантія.