Процедура художньої реставрації зубів являє собою не тільки процес відновлення зовнішнього вигляду зуба, а й збереження його функцій. Необхідно зазначити, що сучасні можливості стоматології дають змогу позбутися таких проблем із зубами, як виникнення на їхній поверхні тріщин, відколів, змін кольору емалі та некрасивої форми. Перед тим як почати процес реставрації зуба, виконується комплексна діагностика і за необхідності здійснюється лікування карієсу, а також захворювань ясен.


Різновиди процедури

Фахівці виділяють пряму і непряму процедуру художньої реставрації зубів. У першому випадку здійснюється пряма робота, безпосередньо з поверхнею зуба. Під нею розуміють шліфування, нарощування, корекцію та інші типи процедур. Завдяки комплексній терапії, а також естетичному відновленню зубів, існує можливість забезпечити збереження природного зовнішнього вигляду, без втрати функцій. Таким чином, зуби стають не тільки красивими, але й повністю здоровими.


Під непрямою реставрацією зубів розуміють застосування вінірів і вкладок - тонких пластинок на керамічній основі, які закривають поверхню зуба, усуваючи в такий спосіб усі наявні вади. Варто сказати, що колір і розмір вінірів може бути підібраний у кожному конкретно взятому випадку індивідуально, відповідно до побажань пацієнта. У нашій стоматологічній клініці використовують ультраніри й ультратонкі вініри, вироблені зі склокераміки.


Процес реставрації зубів з метою омолодження

Досить актуальним напрямком роботи є художнє омолодження посмішки. Цього ефекту можна досягти завдяки подовженню лінії передніх зубів або, наприклад, шляхом закривання затемненого простору між зубом і яснами. Корекцію зубів у цьому разі здійснюють винятково з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта: будови і стану його щелепно-лицьової ділянки, а також інших діагностичних даних.