Під процедурою лікування каналів зуба (ентодонтією) розуміють один із різновидів стоматологічної терапії, яка може знадобитися через занедбану стадію карієсу, а також запального процесу. Для того щоб уникнути подібних ускладнень, фахівці в галузі стоматології рекомендують раз на шість місяців виконувати профілактичні огляди - коли проблему можна виявити на ранній стадії, виконувати професійне чищення зубів і своєчасно реагувати на будь-який наявний дискомфорт, а також больові відчуття в ротовій порожнині.


У яких випадках потрібне лікування зубних каналів?

Кожен із зубів має досить складну внутрішню будову. Нервові закінчення, а також кровоносні судини перебувають у спеціальному просторі, званому пульпою. У той момент часу, коли в цю ділянку потрапляють бактерії, наприклад, з каріозної порожнини, то відбувається сильне запалення з подальшим набряком тканин, а також здавлюванням нерва. Слід зазначити, що подібні ситуації супроводжуються гострими больовими відчуттями. Зі свого боку стоматологу доведеться провести ювелірну роботу для того, щоб повернути зуб до здорового стану.


Процедура лікування каналів зуба складається з таких етапів:
  • Спочатку медичний фахівець виконує рентген зуба, для того щоб отримати повну "картину" про ситуацію з його каналами.
  • Виконується ефективне знеболювання.
  • Проводиться відкриття каналу і виконується очищення за допомогою спеціалізованих розчинів, а також механічних засобів.
  • Верхня частина кореня і мікроскопічні відгалуження "запечатуються" за допомогою спеціальних матеріалів термопластичного типу.
  • Лікар-стоматолог здійснює відновлення зубної коронки.

Лікування зубних каналів у нашій стоматологічній клініці

Фахівці нашої стоматологічної клініки для лікування зубних каналів застосовують операційний мікроскоп. Таким чином, медичний фахівець бачить усі навіть найдрібніші елементи. При цьому пацієнт має можливість спостерігати за всім процесом лікування на моніторі. Такий підхід дає змогу не тільки забезпечити ефективність лікування, а й підвищити довіру до лікаря-стоматолога з боку пацієнта. Після процедур, які було проведено, зуб відновлює функцію і зберігає свій зовнішній вигляд.