Процедура фторування зубів являє собою одну з методик, що знайшла широке поширення в дитячій стоматології. Під нею розуміють виконання мінералізації зубної емалі.


Серед основних переваг даної процедури для дітей виділяють:
  • Можливість підтримки антибактеріальної середовища за рахунок іонів фтору.
  • Емаль зміцнюється в десять разів.
  • Зубні пломби отримують збільшений термін служби.
  • Зуби стають менш чутливими.

Особливості

Дана процедура виконується виключно за рекомендацією лікаря-стоматолога. Її проведення допускається для малюків віком від двох років. У тому випадку якщо лікуючий лікар виявив наявність каріозних порожнин, то дана процедура може бути виконана тільки після того як проблема буде усунена.

Процедура простого фторування зубів являє собою використання спеціальної кисті на поверхні зубів, на яку наноситься гель або лак, в основі яких лежить фтор. Крім того, для цього можуть використовуватися спеціалізовані капи. Відзначимо, що шар фториду кріпиться на емалі. Процедура може займати в середньому від 15 до 20 хвилин. У свою чергу проводиться вона в п'ять-десять сеансів. Відзначимо, що кількість процедур визначається індивідуально, в кожному конкретно взятому випадку.

Говорячи про глибоке фторування зубів, то дану процедуру прийнято вважати більш ефективною, так як фторирующим елементи потрапляють в пори емалі, тим самим в значній мірі зміцнюючи її. Після того як була виконана професійна чистка зубів, медичний фахівець завдає спеціальний розчин, який власне і виконує «запечатування» емалі. Відзначимо, що після цього порожнину рота додатково піддається обробці і ополіскування.


Переваги

Дана процедура повністю нешкідлива і безболісна для дитини. Методика дозволяє зробити ефективну профілактику карієсу, а також забезпечити збереження зубів. Таким чином, посмішка малюка з самого раннього віку буде дуже красивою.