Процедура пломбування зубів у дітей є ефективною процедурою, що дозволяє зберегти здоров'я зубів з самого раннього віку і запобігти розвитку карієсу. Варто відзначити, що можливості сучасної стоматології дозволяють виконати лікування карієсу у дитини, без використання бормашини. Відзначимо, що використання цих методик може здійснюватися тільки на початкових стадіях карієсу. Іноді, все ж необхідно запломбувати зуб, який є проблемним, з метою того, щоб уникнути ускладнень. Наприклад, запущений карієс може стати однією з причин передчасного видалення молочних зубів, що істотно впливає на формування правильного зубного ряду. До всього іншого, існує ймовірність виникнення ризику інфекції і запальних процесів в ротовій порожнині. З цієї причини пломбування молочних зубів потрібно здійснювати вчасно.


Особливості виконання процедури

Відзначимо, що найчастіше, для пломбування молочних зубів застосовуються профілактичні матеріали. Основна їхня відмінність від продукції, яку використовують для лікування постійних зубів в тому, що вони можуть виділяти спеціальні компоненти протягом довгого часу. В результаті може відбуватися зміцнення зуба. Варто сказати, що використовуються профілактичні матеріали використовуються і для постійних зубів, які є ще не розвиненими.


Пломбування зубів в нашій клініці

В нашій стоматологічній клініці, для пломбування молочних зубів використовуються якісні і сертифіковані матеріали, що дозволяють виконати повноцінне відновлення зуба. У разі необхідності нами може бути проведено ефективне знеболення за допомогою комп'ютерної анестезії. Процедура істотно відрізняється від звичайної ін'єкції, яка дозволяє викликати неприємні емоції у маленьких пацієнтів. Відзначимо, що нами здійснюється пломбування молочних зубів безболісно і в комфортабельних для дитини умовах.