Під ранньої ортодонтії розуміють один із напрямів в дитячій стоматології, яке передбачає комплексне лікування проблеми неправильного прикусу, а також порушення в формуванні зубного ряду. Варто відзначити, що з самого раннього років необхідно піклуватися про красу посмішки і здоров'я зубів. Маленькі пацієнти, точно також як і дорослі, рекомендують відвідувати дитячого стоматолога для профілактичного огляду раз на півроку. На регулярному огляді повинен бути присутнім лікар-ортодонт. Відзначимо, що цей фахівець може вчасно виявити порушення, які є в формуванні зубного ряду. У свою чергу неправильне розташування зубів може стати однією з причин порушення прикусу, пошкодження емалі, а також дефектів мовлення.


Консультація у дитячого ортодонта

Під час консультації, у дитячого ортодонта можуть бути виявлені певні причини неправильного розвитку зубощелепного апарату, а також запропоновані ефективні методики лікування:

  • Яким чином буде відбуватися розвиток щелепно-лицьової структури, а також, які можливість є для своєчасного виправлення порушень.
  • Призначаються вправи, а також апарати, що дозволяють виправити прикус.
  • Здійснюється контроль темпів і характеру росту щелепи малюка.

Переваги ортодонтії

Після виконання ретельної діагностики та необхідного терапевтичного лікування, лікар-ортодонт підбирає найефективніші вправи і методики, призначені для виправлення прикусу, а також порушень в питанні формування зубного ряду. Це можуть бути пластики та інші пристосування, а підлітку вже можуть бути встановлені брекет-системи. Відзначимо, що сучасні конструкції, які використовуються в ортодонтії, ніяким чином не завдають малюкам відчутного дискомфорту. Саме в ранньому віці виправлення нерівних зубів і порушень прикусу дозволяє принести найбільш швидкі, а також стабільні результати.


Послуги нашої стоматологічної клініки

Одним з напрямків роботи нашої стоматологічної клініки є саме дитяча стоматологія. Дитячі ортодонти використовують ефективні методики виправлення прикусу і положення зубів, які не тільки дозволяють досягти відмінного результату, але і є комфортабельними для дитини. Відзначимо, що нами проводяться консультації для молодих батьків, які пов'язані з гігієною порожнини рота до першої зубної щітки і отучения дитини від шкідливих звичок. Навіть для немовлят, у яких ще немає зубів, медичний спеціаліст будуть рекомендовані спеціалізовані пустушки, що сприяють правильному формуванню щелеп.

  • Яким чином буде відбуватися розвиток щелепно-лицьової структури, а також, які можливість є для своєчасного виправлення порушень.
  • Призначаються вправи, а також апарати, що дозволяють виправити прикус.
  • Здійснюється контроль темпів і характеру росту щелепи малюка.