Під дентальними керамічними коронками розуміють конструкції незнімного типу, що дозволяють виконати відновлення зуба, який був зруйнований. У разі повноцінного відновлення зубного ряду важливий не тільки їх зовнішній вигляд, а й повноцінне збереження жувальної функції. На сьогоднішній день використовуються дентальні керамічні коронки, відповідні природному кольору зубів і володіють високими показниками міцності. Використовувані матеріали не викликають алергічної реакції і є стійкими до зовнішніх впливів. В нашій стоматологічній клініці використовуються безметалеві дентальні керамічні системи. Одними з таких є IPS E.max, виконані на каркасі BioHPP.


Серед основних переваг використання безметаллових конструкцій виділяють:
  • Безметалеві коронки на каркасі відрізняються легкістю і простотою конструкції. Вони в кілька разів легше, ніж звичайна кераміка. Їх використання підходить при комплексному протезуванні пацієнтів з пародонтитом і імплантатами.
  • Чудовий естетичний вигляд (коронки не відрізняються за своїм зовнішнім виглядом від справжніх зубів).
  • Матеріал є безпечним і гіпоалергенним. Він не вступає в реакцію з іншими матеріалами і не провокує зміну відтінку ясен.
  • зуби не піддаються стирання за рахунок відмінної зносостійкості.
  • Високі показники біосумісності і стійкості до появи зубних відкладень.
  • Однакові показники еластичності матеріалу з кісткою, що сприяє рівномірному навантаженні при розжовування. Це досить важливо для пацієнтів з пародонтитом, при імплантації.

Фахівці нашої стоматологічної клініки здійснюють установку дентальних керамічних коронок тільки після того як була проведена комплексна діагностика, а також необхідний рівень терапевтичного лікування. Наприклад, може виконуватися професійна чистка зубів, усунення вогнищ карієсу, а також запальних захворювань ясен. Крім того нами виконується металокерамічне протезування. В період виготовлення постійних коронок пацієнт носить тимчасові, які прекрасно виглядають, а також функціонують як природних зубів.