Під процедурою хірургічної пародонтології розуміють комплекс стоматологічних методик, які використовуються при лікуванні захворювань ясен і тканин, які оточують зуб. Відзначимо, що захворювання ясен і тканин, що оточують зуб, іноді супроводжуються ускладненнями. Слід сказати про те, що на початкових стадіях консервативні методи надають позитивний результат. Однак при середніх або важких формах пародонтиту, або запального процесу може знадобитися хірургічне втручання.

Відзначимо, що хірургічна пародонтологія виконується кваліфікованими фахівцями. Незважаючи на своє страхітливу назву, процедура повністю безпечна. Досвідчені фахівці виконують її без болю для пацієнта і переживань. За короткий проміжок часу, медичні фахівці дозволять позбутися від проблем, повернувши здоров'я ясен і зубів на тривалий час.


Показання для проведення операції наступні:
  • При утворенні глибоких і широких ясенних кишень, які неможливо вилікувати за рахунок консервативних методів.
  • З метою лікування обширного патологічного процесу в зубної тканини.
  • Для відновлення тканини і форми ясна, в разі підготовки до процесу протезування.
  • З метою нормалізації природної ширини з'єднання зубів, а також ясен.
  • При відновленні кісткової структури.
  • Для виправлення естетичних дефектів посмішки.

Необхідно відзначити, що поняття хірургічної пародонтології має на увазі широкий спектр різних процедур. Наприклад, стоматолог-хірург задіє методи пластичної хірургії. Їм може бути виконана пластика вуздечки або альвеолярного відростка. До того ж, може проводитися пластика ясен або подовження коронки зуба. У разі необхідності здійснюються клаптеві операції, обробка, а також резекція кореневих кишень та інші процедури, які націлені на регенерацію тканин. Всі процедури даного виду, що виконуються фахівцями нашої стоматологічної клініки, здійснюються в повністю стерильних умовах, з використання ефективної анестезії і контролем лікування на всіх етапах.