Процедура відбілювання зубів Magic Smile

Під процедурою відбілювання зубів Magic Smile розуміють комплексну систему, використання якої дозволяє забезпечити максимальний результат, без пошкодження зубної емалі. Безпека методу обумовлена ​​тим, що для його реалізації не застосовуються абразивні речовини, ультрафіолетове випромінювання і кислоти. Спочатку, дана методика використовувалася в стоматологічних клініках в Сполучених штатах Америки. Останнім же десятиліття, вона набула поширення і в стоматологічних клініках нашого держав. Слід зазначити, що система відбілювання зубів передбачає застосування спеціального гелю. В якості основного діючої речовини тут виступає пероксид карбаміду. Активація гелю виконується за допомогою спеціальної LED-лампи.


Переваги виконання процедури такі:
 • Дана методика є безпечною і делікатної для організму.
 • Процедура повністю безболісна.
 • Тривалість ефекту - від 6 місяців до 2 років, за умови дотримання рекомендацій медичних фахівців.
 • Тривалість сеансу 40-50 хвилин.

Особливості виконання процедури

Дана система відбілювання зубів, на сьогоднішній день є однією з найбільш нешкідливих для організму і дозволяє забезпечити відмінний естетичний результат. Пероксид карбаміду, на відміну від використання перекису водню, у разі не здійснює травматичної дії на емаль і не сприяє зміні хімічної структури зубів, а також їх міцності. Варто відзначити, що після виконання процедури Magic Smile НЕ порушується чутливість зубів. У порівнянні з іншими поширеними отбеливающими засобами, що використовується гель, в основі якого лежить пероксид карбаміду, дозволяє поліпшити тривалість результату. Зокрема, ефект від виконання процедури зберігається від півроку до двох років.

Однією з особливостей процедури є те, що при її здійсненні використовується спеціалізована LED-лампа, призначена для активації гелю. Подібний спосіб є одним з найбезпечніших, так як тут не застосовує інфрачервоний спектр або ультрафіолетове випромінювання. Одним з головних переваг застосування LEG-лампи, застосовуваної для активації гелю є низький рівень температури світлових хвиль. Це дозволяє виконати процедуру відбілювання безболісно, ​​ніяким чином не пошкоджуючи слизову порожнини рота і не перегріваючи зубну емаль.

Перед тим як почати виконання цієї процедури, рекомендується провести процедуру професійної гігієни порожнини рота і необхідне терапевтичне лікування, наприклад, усунення вогнищ карієсу і інших проблем. Після того як проведення цієї процедури було виконано, лікарем-стоматологом може бути рекомендована процедура реминерализации емалі. Також досить важливо в перші кілька днів після відбілювання дотримуватися так званої «білої дієти». Простіше кажучи, потрібно відмовитися від їжі і напоїв, у складі яких присутні барвники та інші кислотосодержащие продукти.


Протипоказання
Дана процедура має протипоказання. До них відносять:
 • Наявність захворювань ясен і емалі.
 • Пародонтит.
 • Зменшення емалі в результаті патології або вікової стертості.
 • Тріщини на емалі.
 • Наявність негерметичних пломб.
 • Вагітність і грудне вигодовування.
 • Вік до 18 років.
 • Алергія на діючу речовину.