Процедура художньої реставрації зубів являє собою не тільки процес відновлення зовнішнього вигляду зуба, але і збереження його функцій. Необхідно відзначити, що сучасні можливості стоматології дозволяють позбутися від таких проблем з зубами як виникнення на їх поверхні тріщин, сколів, змін кольору емалі і негарної форми. Перед тим як почати процес реставрації зуба, виконується комплексна діагностика і при необхідності здійснюється лікування карієсу, а також захворювань ясен.


Різновиди процедури

Фахівцями виділяється пряма і непряма процедура художньої реставрації зубів. У першому випадку здійснюється пряма робота, безпосередньо з поверхнею зуба. Під нею розуміють шліфування, нарощування, корекцію і інші типи процедур. За рахунок комплексної терапії, а також естетичному відновленню зубів, існує можливість забезпечити збереження природного зовнішнього вигляду, без втрати функцій. Таким чином, зуби стають не тільки красивими, але і повністю здоровими.


Під непрямий реставрацією зубів розуміють застосування вінірів і вкладок - тонких пластинок на керамічній основі, які закривають поверхню зуба, усуваючи тим самим всі наявні вади. Варто сказати, що колір і розмір виниров може бути підібраний в кожному конкретно взятому випадку індивідуально, відповідно до побажань пацієнта. В нашій стоматологічній клініці використовуються ультраніри і ультратонкі вініри, вироблені зі склокераміки.


Процес реставрації зубів з метою омолодження

Досить актуальним напрямком роботи є художнє омолодження посмішки. Даний ефект може досягатися за рахунок подовження лінії передніх зубів або наприклад, шляхом закривання затемненого простору між зубом і яснами. Корекція зубів в даному випадку здійснюється виключно з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта: будови і стану його щелепно-лицевої ділянки, а також інших діагностичних даних.