Стоматологія "Посмішка 32"

Стоматологічна клініка "Посмішка 32" пропонує комплекс послуг за спеціальностями:
- Терапевтична стоматологія
- Ортопедична стоматологія
- Хірургічна стоматологія
- Ортодонтична стоматологія
- Пародонтологія
- Імплантологія
- Естетична стоматологія
- Дитяча стоматологія
для організацій і приватних осіб.

Фахівці нашої клініки "Посмішка 32" - це гарантія якісного, безболісного лікування та завжди чудовий результат, що тішитиме Вас і Ваших близьких дуже довгий час. Завдяки особливій увазі до кожного пацієнта і доброзичливому ставленню наших фахівців, на прийомі у стоматолога ви зможете забути про колишні страхи та відчути себе комфортно!

Співпраця з клінікою "Посмішка 32" пропонує доступну вартість послуг та комфортні умови лікування, дотримання сучасних протоколів лікування, а також вигідні фінансові умови організаціям, страховим компаніям, зацікавленим в якісному і професійному лікуванні співробітників або клієнтів.

Усі види стоматологічних послуг надаються за договорами, включаючи оплату за безготівковим розрахунком. До оплати приймаються також пластикові картки VISA і MasterCard
Клініка успішно працює з комерційними підприємствами та страховими компаніями;

Для організацій у нас передбачені корпоративні пільги. Починаючи від індивідуального графіка відвідувань і закінчуючи іменними картками на надання знижок. Ми в точності дотримуємося узгодженого часу прийому, а також стандартів виконання лікувальних процедур.

У кабінетах клініки завжди затишна атмосфера і спокій, що виключають стрес походу до стоматолога. Ми даємо високі гарантії - по кілька років на різні види робіт.