Процедура лікування зубів без використання бормашини, має на увазі під собою застосування спеціальних методик для запобігання карієсу. Відзначимо, що можливості сучасної стоматології дозволяють уникнути неприємного «знайомства» з бормашиною в ранньому віці. У разі якщо відвідувати дитячого стоматолога для профілактичного огляду, то існує можливість запобігти розвитку карієсу на ранніх стадіях і провести лікування в найбільш комфортабельних для дитини умовах.

Методи лікування карієсу без використання бормашини

В нашій стоматологічній клініці використовується кілька ефективних методик лікування карієсу, без застосування бормашини. В даному випадку, йдеться про застосування:

  • Методики Icon, яка спрямована на усунення поверхневого карієсу і є безболісною. Пошкоджена емаль може запечатуватися спеціальними матеріалами, які проникають всередину і зупиняють розвиток карієсу. Відзначимо, що процедура також рекомендована і підліткам, які раніше носили брекет-системи.
  • Озонування зубів за допомогою апарату HealOzone, що дозволяє протягом двадцяти секунд знищити до 99% бактерій. Дана процедура ефективна при лікуванні карієсу на стадії плям і є безболісною.

Профілактика карієсу у дитини

Ми рекомендуємо виконувати процедури профілактики карієсу вчасно. Справа в тому, що фторування зубів дозволяє забезпечити ефективний захист емалі від хвороботворних бактерій, а також забезпечує антимікробну середу в порожнині рота і знижує чутливість зубів. Нанесення фторують гелів не може будь-яким чином завдавати дискомфорт маленьким пацієнтам. Говорячи про герметизацію фісур, то в даному випадку, на поверхню зубів наноситься спеціалізований матеріал, який дозволяє забезпечити захист бар'єру, а також запобігти появі нальоту і впливу бактерій.


Переваги лікування зубів, без використання бормашини

Сучасні методи лікування карієсу дозволяють зберегти зуби здоровими. Використовуючи діагностичне обладнання, медичний фахівець може вчасно виявити проблему і запропонувати ефективність процедур для дітей. Сучасні методи лікування та профілактики карієсу без бормашини - повністю безпечні. Для їх проведення не потрібно знеболювання.