Під процедурою протезування на імплантатах розуміють ефективну методику відновлення втрачених зубів, яка дозволяє не тільки зробити повернення красивого зовнішнього вигляду, але і забезпечити збереження необхідних функцій. Красива посмішка, відсутність будь-яких дискомфортних відчуттів, правильна жувальна навантаження, а також відновлення мовної функції - це лише частина переваг даного методу.


Серед інших переваг процедури також виділяють:
  • Не вимагає обточування зубів навколо протеза.
  • За своїм зовнішнім виглядом імплантований зуб виглядає як справжній і має одні й ті ж функції.
  • Часто імплантований зуб в кілька разів перевищує «звичайні» за показниками міцності.
  • Відсутність необхідність періодичної заміни протеза.

Осоенності процедури

Безпосереднє протезування на імплантатах виконується незабаром після імплантації, якщо лікар знаходить це за доцільне. Відстрочених протезування виконується через деякий час після імплантації. Потрібно від двох тижнів до п'яти місяців - кожен випадок індивідуальний. Протягом цього часу пацієнт носить тимчасові протези, які за своїм зовнішнім виглядом і функція дозволяють замінити відсутні зуби. Готові протези на імплантатах мають термін служби, що становить близько двадцяти років.


Виконання цієї стоматологічної процедури виконується наступним чином:
  • Спочатку в кісткову тканину імплантується імплантат і проводиться установка тимчасових протезів.
  • Через певний час виконується установка безпосередньо зубного протеза на зажівшую імплантували основу з використанням гвинтів або ж цементуючого матеріалу.

На імплантати декількох зубів або ж цілого зубного ряду проводиться установка знімних або частково знімних протезів. В нашій стоматологічній клініці протезування на імплантатах виконується з використанням металокерамічних або суцільнокерамічних коронок високої якості, а також ультралегкого німецького каркасного матеріалу. Процес виготовлення зубних протезів здійснюється у власній зуботехнічної лабораторії клініки.