Під винирами розуміють тонкі пластинки, які дозволяють покрити поверхню зубів, здійснюючи корекцію всіх наявних недоліків. Слід зазначити, що можливості сучасної стоматології дозволяють виправити будь-які вади в усмішці людини. Наприклад, це може бути зміна кольору емалі зубів, їх потемніння, а також поява плям. Крім того існує можливість усунути проміжки між зубами, тріщини і відколи. Вініри не тільки роблять посмішку сліпуче красивою, але і дозволяють забезпечити додатковий захист емалі. Варто сказати, що якісне встановлені вініри служать до п'ятнадцяти років.


Установка вінірів в нашій стоматологічній клініці:
  • Стоматолог може уважний слухати побажання пацієнта, які стосуються форми і кольору зубів. До того ж, він проводить огляд і комплексну діагностику.
  • В обов'язковому порядку необхідно виконати професійну чистку зубів і при необхідності, провести лікування карієсу, а також інших захворювань.
  • Виконується мінімальне обточування зубів і виконується їх зліпок. На період виготовлення постійних виниров в нашій стоматологічній клініці, зуби покриваються тимчасовими пластинками.
  • Після того як вініри готові, їх встановлюють на поверхню зубів, закріплюючи за допомогою міцних і герметичних складів.
  • Пацієнт може отримати рекомендації з приводу догляду та гігієни порожнини рота.

Установка ультраніров

В нашій стоматологічній клініці вже використовуються ультраніри, під якими розуміють досить тонкі вініри, вироблені з німецької склокераміки E.max. Слід зазначити, що для їх установки не потрібно обточування емалі. У свою чергу естетична корекція зубного ряду виконується дбайливо. Ультратонкі вініри є досить міцними і мають гарний зовнішній вигляд. Вони можуть прослужити протягом п'ятнадцяти років і більше.


У певних випадках, установка вінірів є противопоказанной. Тут йдеться про:
  • Серйозні порушення прикусу.
  • При вираженому явище бруксизма, що впливає на підвищену стираемость емалі.
  • У разі тяжких захворювань околозубних тканин.

Тільки після того як ці проблеми були виправлені, існує можливість задуматися про голлівудську усмішку і установку виниров.