Пол процедурою фотодінамотрапіі розуміють одну з ефективних методик в сучасній стоматології, яка успішно застосовується в лікуванні пародонтиту, а також захворювань ясен. Відзначимо, що однією з причин захворювання є вплив бактерій. Для того щоб запобігти розвитку запальних процесів, важливо раз на півроку відвідувати стоматолога для проведення професійного чищення зубів, а також інших процедур. Відзначимо, що фотодінамотерапія надає ефективну антимікробну дію, а також використовується в комплексному лікуванні.


Як виконується процедура?

В нашій стоматологічній клініці для проведення цієї процедури застосовується лазер, а також спеціалізовані препарати, які вводяться в пародонтальні кишені і накопичуючись в осередках запалення, можуть пофарбувати їх в яскравий відтінок. Препарати впливають на організм локально, а накопичувальний ефект може зберігатися протягом всього періоду лікування. Під вплив випромінювання лазера відбувається активація цих речовин з подальшим утворенням кисню, а також вільних радикалів, що руйнують бактерії. Після проведення цієї процедури, яскравий барвник може легко змиватися з зубів. Відзначимо, що фотодінамотерапія може виконуватися протягом 40-60 хвилин і проводитися в кілька сеансів, перерва між якими становить один тиждень. Далі процедура може проводитися один раз в кілька місяців.


Серед основних показань до проведення даної процедури виділяють:
  • Комплексне лікування гінгівіту і пародонтиту.
  • Запалення лунки зуба, після видалення.
  • Запалення кісткових і м'яких тканин, після того як була виконана імплантація зуба.
  • Післяопераційні ускладнення.

Переваги звернення в нашу стоматологічну клініку

В нашій стоматологічній клініці процедура фотодінамотерапіі виконується безболісно і в комфортабельних для людини умовах. Відзначимо, що препарати, що використовуються, є гіпоалергенними і не мають побічних ефектів. Дана процедура дозволена дітям і підліткам з семирічного віку, особливо при гіпертрофічному гінгівіті або ж під час носіння пластинок, а також брекетів. Використання методики в комплексному лікуванні захворювань ясен дозволяє уникнути прийому антибіотиків, а також забезпечити показники стерильності у вогнищі запалення. До того ж, існує можливість провести ефективне поновлення здорових тканин в порожнині рота.