Під процедурою професійного чищення зубів розуміють один з етапів гігієни порожнини рота. Необхідно відзначити, що зубної щітки, а також інших спеціальних приладів, які застосовуються в умовах будинку, на жаль мало для того щоб ретельно здійснювати чистку міжзубних проміжків, а також поддесневой області від зубного нальоту. Регулярне відвідування стоматологічної клініки дозволяє запобігти розвитку карієсу, а також інших захворювань.


Підготовка до процедури

Спочатку здійснюється обов'язковий огляд ротової порожнини з використанням сучасного обладнання для діагностики. Варто сказати, що медичний фахівець визначає стан зубів і ясен, а також виробляє завмер глибини пародонтальних кишень за допомогою комп'ютерних зондів. При необхідності, медичний фахівець також може показати пацієнтові наявність проблемних ділянок, використовуючи спеціальну відеокамеру.


Видалення зубного каменю і нальоту

Під зубним каменем розуміють твердий наліт, видалити який можна за допомогою ультразвукового скалера. Відзначимо, що в нашій медичній клініці застосовується сучасне обладнання, яке не може пошкодити емаль, а також не викликає неприємних відчуттів. У разі необхідності, на даному етапі професійного чищення виконується вектор-терапія, що дозволяє виконати видалення поддесневого нальоту, а також провести профілактику такого захворювання як пародонтит. Для забезпечення ефективного очищення міжзубних проміжків, а також поверхні зуба від нальотів, використовується такий метод як Air-Flow. Відзначимо, що спрямований струмінь спеціального аерозолю, що має дрібні частки бікарбонату кальцію в складі дозволяє максимально дбайливо провести очищення емалі. Процедура є повністю безболісною.

На завершальному етапі поверхню кожного з зубів полірується за допомогою мелкоабразівной пасти і після, покривається за рахунок використання фторлака. Подібне рішення дозволяє знизити рівень чутливості зубної емалі, а також забезпечити захист від появи карієсу.


Наскільки часто потрібно виконувати процедуру професійного чищення зубів

З метою попередження виникнення різних стоматологічних захворювань, професійна чистка зубів повинна виконуватися кожні півроку. У період між відвідуваннями стоматолога потрібно обов'язково дотримуватися рекомендацій лікаря-стоматолога щодо гігієни порожнини рота в домашніх умовах. Перед тим як почати використовувати флосс, електричну зубну щітку або іригатор, важливо отримати консультацію у фахівця стоматологічної клініки.