Процедура домашнього відбілювання зубів - це використання спеціалізованих відбілюючих гелів, а також інших пристосувань в домашніх умовах. На сьогоднішній день, існує досить велика кількість різних методик домашнього відбілювання, наприклад, використання відбілюючих смужок, різних систем, гелів і спеціалізованих кап. Відзначимо, що використання певних засобів в домашніх умовах, можливо за рекомендацією стоматолога. Справа в тому, що тільки кваліфікований фахівець має можливість підібрати той спосіб відбілювання, який буде повністю безпечним і одним з найефективніших.


Домашнє відбілювання зубів по системі Magic Smile

Система Magic Smile є однією з найбільш сприятливих і безпечних для домашнього відбілювання зубів. Методика передбачає використання спеціального гелю, в основі якого знаходиться пероксид карбаміду і його активація за допомогою спеціалізованої LED-лампи. Відзначимо, що цей метод відбілювання не робить впливу на емаль зубів і не пошкоджує слизову ротової порожнини. За один курс можна досягти ефекту відбілювання до десяти тонів. У свою чергу результат процедури зберігається протягом від півроку до двох років. застосування подібної системи в домашніх умовах дозволяє отримати підтримку ефекту клінічного відбілювання. процедура повністю безболісна. До того ж, LED-лампа додатково може виконувати функцію контролю пульсації масажу, що позитивно впливає на стан ясен.


Домашнє відбілювання зубів по системі Opalescence

Дана система домашнього відбілювання зубів також передбачає застосування гелю на основі пероксиду карбаміду. Одним з основних переваг гелю є те, що він не робить якого-небудь дегидрирующей ефекту. Таким чином, після його використання не виникає проблем з підвищеною чутливістю. Для виконання процедури домашнього відбілювання, лікуючий доктор надасть індивідуальний комплект, що включає в себе спеціалізований відбілюючий гель, капу і контейнер для зберігання. Концентрація речовини і графік виконання процедури визначаються індивідуально, на підставі стану зубів пацієнта.


Капи і гелі, призначені для домашнього відбілювання зубів

Для того щоб виконати домашнє відбілювання зубів, також можуть застосовувати спеціальні капи. під ними розуміють знімні конструкції, що дозволяють повністю повторити форму зуба і які надягають поверх них. Відзначимо, що вони виробляються індивідуально, з спеціалізованих гіпоалергенних матеріалів, безпосередньо в лабораторії стоматологічної клініки. У них передбачені осередки, які можуть бути заповнені за допомогою відбілюючого гелю. Таке рішення відрізняється простотою в застосуванні і догляді. Також вони підходять для домашнього відбілювання і в випадку зниження підвищеної чутливості зубів або ж профілактики карієсу.


Необхідно відзначити, що системи домашнього відбілювання зубів для кожного пацієнта підбираються індивідуально. У такому випадку можна забезпечити безпеку і ефективність використання. Лікарем-стоматологом повинен бути складений графік виконання процедури в домашніх умовах. До того ж, фахівцем підбирається певна концентрація і дозування відбілюючих гелів. Для того щоб досягти максимально результату, а також виконати відбілювання і зберегти ефект, необхідно дотримуватися рекомендацій лікуючих фахівців.