Лазерне відбілювання зубів - це досить поширене напрямок в сучасній стоматології. досить часто, природний відтінок зубів є не дуже привабливим у візуальному плані. Наприклад, зуби людини можуть бути жовтуватими, що серйозно впливає на красу посмішки, а також відчуття комфорту. На сьогоднішній день, така процедура як лазерне відбілювання зубів виконується за допомогою сучасного обладнання, яке не травмує емаль, а також дозволяє отримати бажаний результат.


Особливості виконання процедури

Спочатку виконується огляд ротової порожнини і комплексна діагностика. Вкрай важливо виконати професійну чистку зубів, зробивши видалення зубних каменів і нальотів. Для того щоб освітлити емаль на поверхні зуба, слід нанести спеціальний гель має в складі перекис карбаміду. Він активується за допомогою лазерного променя, в Протягом 30 секунд. Лазер впливає на зуб точково. З цієї причини відсутній ризик пошкодження оточуючих м'яких тканин. Відзначимо, що емаль зубів в даному випадку не перегрівається в процесі відбілювання. Найчастіше, досить однієї процедури для того щоб отримати очікуваний результат. Слід сказати, що процедура лазерного відбілювання зубів не може проводитися в разі наявності вогнищ карієсу, тріщин емалі або ж запалення, а також кровоточивості ясен.


Переваги виконання процедури
Серед основних переваг даної процедури виділяють:
  • Можливість освітлення зубів на 6 тонів і більше.
  • Емаль не травмується і відсутні хворобливі відчуття в процесі виконання відбілювання.
  • За одну процедуру можна провести освітлення зубів на кілька тонів.

Як зберегти результат проведеної процедури?

Результат лазерного відбілювання зубів зберігається на тривалий період часу в разі дотримання визначених рекомендацій лікаря-стоматолога. Наприклад, протягом 3-4 діб після виконання процедури необхідно дотримуватися певної дієти. Фахівці не рекомендують вживати шоколад і напої, які мають в своєму складі барвники. Також не рекомендується пити чай і каву. У свою чергу для щоденної гігієни порожнини рота, медичним фахівцем рекомендуються делікатні миючі засоби, м'яка зубна щітка, а також спеціалізовані ополіскувачі.