Під процедурою озонотерапії зубів розуміють одну з ефективних методик, які використовуються в сучасній стоматології. Необхідно відзначити, що за допомогою даного методу лікування можна провести усунення запалень в тканинах ротової порожнини. Слід зазначити, що запальні процеси на ранніх стадіях призводять до нестачі кисню в області, яка була вражена. Все це сприяє розвитку патогенної мікрофлори, а також наявними в подальшому ускладнення. За рахунок впливу озону, кількості кисню в плазмі збільшується і як наслідок, відбувається поліпшення обмінних процесів, а також відновлення тканин. Необхідно відзначити, що процедура озонотерапії зубів володіє відмінними антибактеріальними, протизапальними, а також противірусними властивостями. Крім того, вона дозволяє поліпшити показники імунітету людини.


Застосування озонотерапії зубів необхідно в наступних випадках:
  • При грибкових і інфекційних ураженнях ротової порожнини, в тому числі стоматиті і вірусних виразках.
  • Під час лікувального процесу пародонту.
  • При зниженні показників чутливості зубів.
  • Під час прорізування зубів мудрості.
  • Під час лікування кореневих каналів, пульпіту, а також інших гострих станах.

Переваги процедури

При виконанні даної процедури використовується такий апарат як HealOzone, який був вперше представлений на виставці IDS в 2003 році. Необхідно відзначити, що прилад дозволяє здійснити інноваційний метод терапії карієсу, що вкрай важливо при дитячої стоматології, так як дозволяє уникнути «знайомства» з бормашиною в ранньому віці. Варто сказати, що озонотерапія зубів є ефективною і в ендодонтичного лікування, так як дозволяє виконати повну дезінфекцію всього кореневого каналу після його обробки. Це дозволяє скоротити час лікування, а також наявні ризики.


Процедура озонотерапії в нашій клініці

В нашій стоматологічний клініці використовується дана методика лікування. Варто зазначити, що під час процедури, газоподібний озон подається під певним тиском у вигляді струменя, яка спрямована на уражену область. Як наслідок, каріозна порожнина або запалені ясна стають повністю стерильними, так як знищується до 99% всіх хвороботворних бактерій. Процедура займає не більше двадцяти секунд на один із зубів. Подача озону повністю безпечна і герметична, а сама процедура безболісна і виконується в максимально комфортних для пацієнта умовах.