Під процедурою пломбування зубів розуміють одну з різновидів стоматологічного лікування, яка спрямована на відновлення форми і функції зуба, які були зруйновані за рахунок виникнення карієсу. Необхідно відзначити, що розвиток карієсу може бути припинено на ранніх стадіях, як у дітей, так і у дорослих. З цією метою використовуються сучасні профілактичні методики, а також лікування без застосування бормашини. Наприклад, може виконуватися озонотерапія. При цьому в ситуації коли карієс виявлений не був, бактерії починають руйнувати емаль і потрібно виробляти пломбування зубів з метою ізоляції чутливих тканин. Це дозволяє уникнути ускладнень в подальшому майбутньому. Пломба дозволяє відновити функції пошкоджених зубів і має досить міцною структурою, а також схожими характеристиками з природними тканинами зубів.


Процес підготовки до пломбування зубів

Спочатку виконується рентген-діагностика, що забезпечує прицільний або панорамний знімок зубів. Грунтуючись на отриманій інформації, доктор може планувати подальше лікування. Слід сказати про те, що процес пломбування зубів здійснюється з місцевим знеболенням і в максимально комфортних для пацієнта умовах. Перед тим як відвідати стоматологічну клініку рекомендується легкий прийом їжі, так як виконувати анестезію натще не бажано.


Основні рекомендації після пломбування зубів

Після виконання процедури пломбування зубів необхідно дотримуватися певних рекомендацій. В даному випадку йдеться про:

  • Утримання від прийому їжі протягом однієї години.
  • Утримання від прийому фарбувальних продуктів і рідин протягом доби.
  • Повторне звернення до стоматолога, якщо відчувається певний дискомфорт після пломбування зуба.

Пломбування зубів в нашій стоматологічній клініці

В нашій стоматологічній клініці використовуються тільки якісні та надійні матеріали для процедури пломбування зубів. Відзначимо, що використовуються матеріали поставляються провідними світовими виробниками. Перед процедурою, лікарем-анестезіологом виконується ефективне знеболювання, що дозволяє уникнути дискомфорту і больових відчуттів. На всі види встановлюються пломб, нашої стоматологічною клінікою надається гарантія.