Під процедурою лікування каналів зуба (ентодонтіей) розуміють одну з різновидів стоматологічної лікування, яка може знадобитися через запущеної стадії карієсу, а також запального процесу. Для того щоб уникнути подібних ускладнень, фахівці в галузі стоматології рекомендують раз в шість місяців виконувати профілактичні огляди - коли проблема може бути виявлена ​​на ранній стадії, виконувати професійну чистку зубів і своєчасно реагувати на будь-якої наявний дискомфорт, а також больові відчуття в ротовій порожнині .


У яких випадках потрібне лікування зубних каналів?

Кожен з зубів має досить складне внутрішню будову. Нервові закінчення, а також кровоносні судини знаходяться в спеціальному просторі, званому пульпою. В той момент часу, коли в цю область потрапляють бактерії, наприклад з каріозної порожнини, то відбувається сильне запалення з подальшим набряком тканин, а також здавленням нерва. Слід зазначити, що подібні ситуації супроводжуються гострими больовими відчуттями. У свою чергу стоматолога доведеться провести ювелірну роботу для того щоб повернути зуб до здорового стану.


Процедура лікування каналів зуба складається з наступних етапів:
  • Спочатку медичний фахівець виконує рентген зуба, для того щоб отримати повну «картину» про ситуацію з його каналами.
  • Виконується ефективне знеболення.
  • Проводиться відкриття каналу і виконується очищення за допомогою спеціалізованих розчинів, а також механічних засобів.
  • Верхня частина кореня і мікроскопічні відгалуження «запечатуються» за допомогою спеціальних матеріалів термопластичного типу.
  • Лікар-стоматолог здійснює відновлення зубної коронки.

Лікування зубних каналів в нашій стоматологічній клініці

Фахівці нашої стоматологічній клініці для лікування зубних каналів застосовують операційної мікроскоп. Таким чином, медичний фахівець бачить все навіть найдрібніші елементи. При цьому пацієнт має можливість спостерігати за всім процесом лікування на моніторі. Подібний підхід дозволяє не тільки забезпечити ефективність лікування, але і підвищити довіру до лікаря-стоматолога з боку пацієнта. Після процедур, які були проведені, зуб відновлює функцію і зберігає свій зовнішній вигляд.


Артикул: Найменування: Ціна: