Блоги

 • 12 июн Міфи про ортодонтію Міфи про ортодонтію
  Почнемо розбір міфів, домислів і чуток про ортодонтичне лікування. Адже, зазвичай, виникає багато питань, спробуємо дати відповідь на найпопулярніші з них. Брекети викликають карієс зубів. Відповідь- абсолютно ні. Брекети фіксуються на спеціальний матеріал, який герметично і надійно заповнює проміжок між зубом і брекетом. Але особлива увага при лікуванні на незнімній техніці повинна бути приділена гігієні, адже брекети додаткові пункти, де можливе накопичення зубного нальоту, під яким і відбувається розвиток патологічних процесів.
 • 12 июн Взаємозв’язок дихання і здоров’я дитини Взаємозв’язок дихання і здоров’я дитини
  Взаємозв’язок дихання і здоров’я дитини Дихання – основа життя, і хоча ми навіть не замислюємося як дихати, але саме ,,як,, визначає якість здоров’я і життя. Дихання можна поділити на ротове, носове і змішане. Відповідно до назви ротове дихання – вдих-видих здійснюється через відкритий рот, носове- ніс і змішане- комбінація ротового і носового. Чи є відмінність? Чи є різниці? І в чом вона?
 • 23 май Основные правила выбора детского стоматолога Основные правила выбора детского стоматолога
  Каждый родитель прекрасно знает о том, как непросто уговорить малыша посетить стоматолога. При этом, данная проблема может быть решена просто – нужно лишь верно подобрать лечащего врача-стоматолога.
 • 23 май Полезная информация про здоровье зубных десен Полезная информация про здоровье зубных десен
  Здоровью зубов необходимо уделять немалое внимание. При этом мало кто из нас задумывается про благополучие десен. В случае если у вас возникли проблемы с деснами, то специалисты нашей стоматологической клиники позволят избавить вас от данной проблемы.
 • 23 май Успеть к летнему сезону: стоматологи рассказали, каким образом быстро и выгодно произвести восстановление зубов без имплантатов Успеть к летнему сезону: стоматологи рассказали, каким образом быстро и выгодно произвести восстановление зубов без имплантатов
  Процедура протезирования конструкциями на имплантатах является современным видом восстановления зубов, который используется в большей части современных стоматологических клиник. Отметим, что процедура требует немало времени. Достаточно часто происходят ситуации, когда пациенты не имеют возможности по определенным причинам выполнить установку зубов на имплантатах. Кто-то не имеет времени для лечения, а у кого-то нет достаточного количества денежных средств.