Міфи про ортодонтію

/ 12 чер

Почнемо розбір міфів, домислів і чуток про ортодонтичне лікування. Адже, зазвичай, виникає багато питань, спробуємо дати відповідь на найпопулярніші з них.

  • Брекети викликають карієс зубів. Відповідь- абсолютно ні. Брекети фіксуються на спеціальний матеріал, який герметично і надійно заповнює проміжок між зубом і брекетом. Але особлива увага при лікуванні на незнімній техніці повинна бути приділена гігієні, адже брекети додаткові пункти, де можливе накопичення зубного нальоту, під яким і відбувається розвиток патологічних процесів.
  • Ортодонтичне лікування слід починати лише після появи всіх постійних зубів. Абсолютний міф, адже нерідко саме в дитячому віці втручання лікаря ортодонта може мати максимальний естетичний і функціональний ефект. Слід пам’ятати ортодонт не лише просто вирівнюю зуби, а може вплинути на ріст всього лицьового скелета дитини , скоригувати його і направити на максимально гармонійний розвиток.
  • Ортодонтичне лікування лише для дітей і підлітків. Ще один міф. Ортодонтія не має ніяких вікових меж. Лікар ортодонт стає іноді лікарем для всієї родини, як дитини , так і батьків, а іноді, навіть, і для дідуся і бабусі, де ортодонт це перший лікар перед протезуванням.
  • Ортодонтія лише для краси, несе лише естетичний вплив. Зовсім хибне і , навіть, загрозливе припущення. Якщо у Вашої дитини асиметрія обличчя, вона постійно дихає ротом, погано спить вночі і хропить- одразу ведіть її до ортодонта, адже це вже питання не естетики, а функції і подальшої якості життя дитини. Теж саме з дорослими, ми наявності таких симптомів, можливо для вирішення всіх проблем у дорослих ортодонт буде працювати не сам, а в парі з хірургом, ортопедом, терапевтом, але саме ортодонт зазвичай диригент оркестру.
  • Ортодонтія це завжди боляче. Ортодонтія це не швидке лікування, а довге і поступове, і працюють в ортодонтії легкими силами і якщо спочатку ортодонтичного лікування є невеликий період звикання до апарату чи брекетів, але це швидкоплинно, адаптація займає в середньому до 2-х тижнів, а бездоганна посмішка на все життя.
  • Ортодонтія не гарно. Гарно і навіть дуже, а ще це престижна і виважено, Ваше зуби Ваше здоров’я.
  • При ортодонтичному лікуванні неможливо їсти. Можливо, є абсолютно розумні обмеження, які і без ортодонтії більшість притримується- Ви ж не відкриваєте пляшки зубами?)
  • Після ортодонтії знову зуби стануть не правильно. Якщо Ви свідомо підійшли до вибору лікаря, і чітко дотримувались всіх рекомендацій, лікування буде стабільним і радувати Вас все життя.

Це лише невелика частина, важко згадати всі міфи почутті від Вас пацієнти) Але насправді ортодонтичне лікування- це не лікування вибору, це обов’язковий вклад в Ваше здоров’я і здоров’я Ваших дітей. Не бійтесь прийти на консультація, лікар з радістю проінформує Вас і докладе максимум зусиль для збільшення здорових і щасливих людей навколо. До зустрічі)

Лікар ортодонт спеціаліст 2 категоріі © Пилипчук Тамила Сергеевна 2019 Посмішка32

https://posmishka32.in.ua/product/pilipchuk-tamila-syergyeyevna/