Основні правила вибору дитячого стоматолога

/ 23 тра

Кожні батьки прекрасно знають про те, як непросто умовити малюка відвідати стоматолога. При цьому, дана проблема може бути вирішена просто - потрібно лише правильно підібрати лікаря-стоматолога, який лікує.Читати далі →

Щоб відвести малюка в клініку, більшість батьків йде на найрізноманітніші хитрощі. При цьому мало хто знає, що сучасні технології зробили стоматологічний процес практично безболісним. Таким чином, потрібно просто правильно вибрати лікаря. Психологи стверджують, що сьогодні існує кілька простих правил, які дають змогу докорінно змінити ставлення дитини до стоматолога.

Зокрема, хороший дитячий стоматолог тільки в крайніх випадках робить анестезію прямим уколом. Сьогодні існують більш підходящі для малюків варіанти, наприклад комп'ютерне знеболювання. Не менш важливо в цій ситуації те, щоб лікар був психологом. Йому потрібно не тільки здійснювати огляд і лікування зубів, а й налагодити контакт із пацієнтом, розташувати його до себе. Безумовно, важливо також брати до уваги репутацію лікаря-стоматолога і стоматологічної клініки. Малюкові навряд чи припаде до душі похмурий кабінет. Тому рекомендується звертатися в приватні стоматологічні клініки.

Однією з таких є наша. Завдяки професіоналізму фахівців, які тут працюють, ви і ваш малюк повністю залишитеся задоволені тим, як було проведено лікування.