Корисна інформація про здоров'я зубних ясен

/ 23 тра

Здоров'ю зубів необхідно приділяти чималу увагу. При цьому мало хто з нас замислюється про благополуччя ясен. У разі якщо у вас виникли проблеми з яснами, то фахівці нашої стоматологічної клініки дозволять позбавити вас від цієї проблеми.

Про необхідність піклуватися про здоров'я зубів знають багато людей. З цієї причини, щойно зуб заболить або в ньому відчується дірочка, то свідомий громадянин одразу ж поспішить до стоматологічного кабінету. Своєю чергою про те, що ясна так само, як і зуби, потребують лікування, замислюються небагато. Говорячи про профілактику, то про неї не турбується майже ніхто.

Фахівці стоматологічних клінік вважають, що одним із поширених захворювань є гінгівіт. Цей процес є вкрай неприємним і супроводжується оголенням шийок зубів. Надалі хвороба переростає в пародонтит і пародонтоз, що характеризується рухливістю зубів, а часом і появою ясенних кишень, у яких може накопичуватися патогенна мікрофлора. Усе це призводить до посилення захворювань і ще більш плачевних наслідків аж до повної втрати зубів.

Безумовно, всього цього можна уникнути, якщо звернутися до професіоналів за перших ознак нездоров'я зубів, ясен, а також порожнини рота. В ідеалі і зовсім необхідно виконувати профілактичні огляди раз на півроку. Це дасть змогу лікарю своєчасно виявити симптоми хвороби, яка починається, і не дати їй розвиватися.

У нашій стоматологічній клініці працюють фахівці високого рівня, які залюбки позбавляють пацієнтів усіх проблем із зубами та яснами. Ми також можемо швидко і безболісно позбавити не тільки застарілих проявів пародонтиту, а й провести профілактичні роботи, які покликані не допустити розвиток захворювання.

Спочатку лікар визначає можливі причини появи захворювань ясен, щоб разом із пацієнтом попрацювати над їх усуненням. У групі ризику також є ті люди, які схильні до шкідливих звичок, особливо паління та надмірного вживання кави. Фахівці попереджають, що для позбавлення захворювань потрібно повністю переглянути свій спосіб життя.